Przystanek Czapla

O Nas

Przystanek Czapla

Dom wczasowo-wypoczynkowy „Przystanek Czapla” położony jest w Czaplinku nad przepięknym jeziorem Drawsko. Pojezierze Drawskie ze znajdującym się w centrum Drawskim Parkiem Krajobrazowym rozciąga się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Ogromna ilość jezior stwarza doskonałe warunki do wypoczynku nie tylko dla wędkarzy, żeglarzy czy kajakarzy ale dla każdego kto pragnie spędzić wolny czas na łonie przyrody.

Jezioro

Jezioro Drawsko powstałe w wyniku połączenia kilku rynien polodowcowych jest drugim pod względem głębokości jeziorem w Polsce. Wiele dużych i mniejszych malowniczych zatok tworzy urozmaiconą linię brzegową
o długości ponad 70 kilometrów. W walory krajobrazowe jeziora wpisuje się kilkanaście wysp i wysepek, z których centralne miejsce zajmuje Bielawa – jedna z największych wysp śródlądowych w kraju. Niemal do końca XX wieku wyspa była zamieszkana.

082-min

Co Mamy Do Zaoferowania?

PRZYSTANEK CZAPLA oferuje bazę noclegową nie tylko dla turystów spędzających urlop na Pojezierzu Drawskim. Zapraszamy również gości podróżujących w celach służbowych lub biznesowych pragnących zatrzymać się na krótki pobyt. Pensjonat znajduje się w ustronnym miejscu, z dala od centrum miasteczka, przy drodze wojewódzkiej nr 163 na wyjeździe z Czaplinka w kierunku Kołobrzegu i Połczyna Zdroju. Turystów podróżujących tą trasą zapraszamy serdecznie na kawę, ciepły posiłek lub nocleg. PRZYSTANEK CZAPLA posiada zaplecze gastronomiczne, dzięki któremu możemy zaproponować gościom pyszne domowe dania, potrawy z grilla oraz wyroby z naszej własnej wędzarni. Samochód można bezpiecznie zostawić na dużym ogrodzonym parkingu, który znajduje się tuż przy budynku, cykliści znajdą miejsce na przechowanie rowerów. Duży, ogrodzony teren zielony o powierzchni ponad jednego hektara umożliwia wypoczynek na leżakach lub pod parasolami. Dla gości dostępne jest zadaszone miejsce na ognisko, ogródek piwny a także murowany grill z kuchnią, wędzarnią i piecem chlebowym. Nasi milusińscy mogą pobawić się na placu zabaw. Kilkunastominutowy spacer pozwoli dotrzeć nad jezioro.

Zaplecze Noclegowe I Gastronomiczne

 

 

Wewnątrz budynku goście mają do dyspozycji trzynaście pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych z własnymi łazienkami. Pokoje znajdują się na piętrze. Parter zajmuje duża sala bankietowa będąca jednocześnie restauracją. Może ona również pełnić funkcję sali konferencyjnej. Na sali gościom serwujemy śniadanie, które jest wliczone w cenę noclegu. Dodatkowo można zamówić obiad, obiadokolację, przekąski i napoje. Sala bankietowa świetnie sprawdza się na imprezach okolicznościowych. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, uroczystości rodzinne i wszelkiego rodzaju spotkania prywatne czy biznesowe. Niezapomniane przyjęcie? Dlaczego nie urządzić go w atrakcyjnym miejscu, a takim jest bez wątpienia Czaplinek – perła Pojezierza Drawskiego.

Nasz pensjonat został wyróżniony nagrodą traveller review awards 2024 od booking.com

Więcej o nagrodach Traveller Review Awards od booking.com

Przyjedź do Czaplinka I Przekonaj Się Że Warto

Zarezerwuj teraz przez Booking.com

kontakt@przystanekczapla.pl 

tel. +48 513 819 575

PRZYSTANEK CZAPLA
ul. Drahimska 83
78-550 Czaplinek
ZACHODNIOPOMORSKIE